Kdo jsme

V TRIADu se nedělíme na lidi digitální a nedigitální ani na kreativní a nekreativní. Kreativci sedí přímo vedle accountů a specialistů na social media a na zadáních pracují společně. Kreativní tvorby se tak od samého začátku zúčastňují všichni od copywriterů až po programátory.

Děláme věci tak, aby dávaly smysl, aby z nich měl radost klient i my, abychom za sebe mohli nechat mluvit své výsledky a abychom se cítili v práci dobře. Za svou práci jsme získali už mnoho ocenění, ale víme, že nejsme reklamní mistři světa a ani to není naším cílem.

Co děláme

Hledáme inovativní a efektivní řešení marketingových výzev a zadání. Výsledkem pak může být velká integrovaná kampaň, která zahrnuje TV spoty, rádio, outdoor, printy, PR a digitál, vytvoření nové značky, nastavení komunikační strategie, nebo klidně i malá online kampaň, social media komunikace nebo mobilní aplikace. A někdy tím správným řešením ani nemusí být reklama.

Neděláme věci jen pro peníze. Neděláme věci, ke kterým máme morální výhrady. Nespolupracujeme s klienty, se kterými si nerozumíme. Neděláme svou práci jen pro ocenění. Neděláme věci, které pro nás nemají smysl.

Pro koho rádi pracujeme

Nevypusť duši Gambrinus Velkopopovický Kozel Hasbro Chupa Chups EMCO Ille de France Elpida Král sýrů Frisco Teta Pribiňáček Burger King Pilsner Urquell Kingswood Lučina
Creativity is intelligence having fun

Několik faktů o TRIADu

Nezávislá československá agentura Integruje creative+social+account týmy Založena 2005 Pobočky v Bratislavě a Praze Dohromady více než 45 zaměstnanců Pracuje pro značky ve více než 10 zemích Dog & baby friendly Organizátor All fans party

Naše ocenění

TRIAD Advertising

Reklamní agentura
TRIAD Advertising
Na Bojišti 1473/18
120 00 Praha 2 - Nové Město
+420 608 959 359

Visit us

Spřátelme se

Like us

Co je nového?

Follow us

Prohlédněte si naše videa

Watch us
Ochrana soukromí